Продавець Магазин "Freedelivery" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5398 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 342-92-45
+380 (66) 811-38-40
Магазин "Freedelivery"
Кошик

Конектор швидкий SC APC для оптичного кабелю

35 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн

  • Немає в наявності
  • Код: 113360
Конектор швидкий SC APC для оптичного кабелю
Конектор швидкий SC APC для оптичного кабелюНемає в наявності
35 ₴
+380 (67) 342-92-45
Денис
  • +380 (66) 811-38-40
    Олексій вт/пт не відповість до 14
+380 (67) 342-92-45
Денис
  • +380 (66) 811-38-40
    Олексій вт/пт не відповість до 14
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю

Швидкий конектор (Fast connector) SC / APC дозволяє швидко і якісно, ​​без дорогих інструментів, окінцевати оптичні кабелі з волокнами стандартів G652 і G657 діаметром 0,125 мм.
Конектор складається з чотирьох частин: зеленого ковпачка, основної частини з фіксатором і затискною кришкою, затискної гайки і ковпачка на ферулу.
Для підключення необхідно розібрати конектор (ковпачок з ферули можна не знімати). Одягнути на кабель затискну гайку, далі в кілька етапів зняти захисну оболонку і ізоляцію волокна, за допомогою стріпера. Протерти волокно безворсовою серветкою змоченою в розчині ізопропілового спирту для видалення забруднень. Після цього волокно сколюється, таким чином щоб залишалося 20 мм волокна зі знятим буферним покриттям. Далі волокно вставляється в основну частину конектора з попередньо відкритої затискною кришкою (на цьому етапі під кришкою необхідно було залишити невеликий запас волокна, кілька мм, для запобігання обриву при натягуванні кабелю). Фіксатор перекладається в сторону від підключеного оптичного кабелю до клацання, затискна кришка конектора закривається, затягується затискна гайка. На конектор одягається ковпачок, після цього він готовий до використання.
Конектор багаторазового використання, тому помилки допущені в ході установки можна легко виправити.
Для установки конектора знадобляться:

  • стріпер для оптичного кабелю;
  • сколювач;
  • ізопропіловий спирт і безворсові серветки.

Відео інструкція по підключенню конектора:

Характеристики:

тип кабелю : з діаметром оболонки 0,9 мм , 2 мм і 3 мм ;
тип волокна : одномодове волокно з зовнішнім діаметром 0,125 мм ;
тип роз'єму : SC ;
тип полірування : APC ;
зворотні втрати : -60 дБ ;
вносяться втрати : середні втрати до 0,3 дБ ;
габарити конектора ( д х ш х в ) : 57 х 9 х 8 мм ;
вага : 3 г

Характеристики
Основні
ВиробникТонар
КолірЗелений
Інформація для замовлення
  • Ціна: 35 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner